Apsipirkimo sąlygos

Atsiskaitymo sąlygos:

  • Paprastu bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums bus pateikta išankstinė sąskaita-faktūra pagal kurią galėsite atlikti apmokėjimą.
  • Elektronine bankininkyste
  • Mokėjimas per Paypal sistemą

 

Privatumo politika

Mes patvirtiname, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys yra saugomi nuo trečiųjų asmenų ir naudojami tik tiesioginiam užsakymų vykdymui. Mes garantuojame, kad Jūsų duomenys nėra ir nebus perduodami ar parduodami tretiesiems asmenims, nesusijusiems su tiesioginių paslaugų tiekimu ir užsakymų vykdymu.

Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

 

Pristatymo sąlygos

  • Pristatymas PAŠTU*. ​Užsakymai siunčiami per Lietuvos paštą. Pašto siuntos išsiunčiamos 2 kartus per savaitę antradieniais ir ketvirtadieniais. Pristatymo terminas nuo išsiuntimo Lietuvoje yra 2-5 darbo dienos. Visi užsakymai siunčiami registruotu paštu. Kaina - 2.19 Eur nepriklausomai nuo užsakymo dydžio. 
  • Pristatymas per LP EXPRESS paštomatą. Siuntą galėsite atsiimti visą parą veikiančiame terminale. Kaina - 2.99 Eur nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.
  • Pristatymas PER KURJERĮ DPD Lietuva. Užsakymai siunčiami per KURJERĮ - tokiu būdu prekė bus pristatyta Jūsų nurodytu adresu. Prieš atvešdamas prekę, kurjeris susisieks su Jumis, tad būtinai reikia nurodyti savo telefono numerį. Kaina - 2.99 Eur nepriklausomai nuo užsakymo dydžio. 
  • Dėl pristatymo į užsienį - susisiekite el. paštu info@mybaby.lt ir mes jums rasime patogiausią pristatymo būdą.

Darbo dienomis pateikti užsakymai suformuojami ir išsiunčiami nė vėliau, kaip per 4 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

 

Prekių grąžinimas ir keitimas

1. Bet kurią mūsų internetinėje parduotuvėje mybaby.lt įsigytą prekę per 7 dienas nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus arba pasikeisti į kitą patikusią prekę, išskyrus transporto kaštus. Transporto išlaidas prekės grąžinimo arba keitimo atveju apmoka Pirkėjas.

2. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus. Dėvėtos, naudotos ar pažeistos prekės atgal nepriimamos.

3.Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

3.1. Prieš siųsdami prekę mums, įsitikinkite, jog visos etiketės prisegtos;

3.2. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

3.3. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3.4. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

3.5. Grąžinama prekė turi būti tos pačios kompektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

4. mybaby.lt, gavę keičiamą ar grąžinamą prekę, per 7 dienas įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo keičiamos/grąžinamos prekės gavimo.

5. Visos mybaby.lt parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

6. Pardavėjas neatsako, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kiti parametrai gali nevisiškai atitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už tai neatsako.

7. Norėdami grąžinti prekę, nedelsiant informuokite el. paštu:  info@mybaby.lt  arba telefonu:   +370 674 57 660.

Rašyk
Skambink